Wiem, że znowu z powodu braku wolnego czasu was zaniedbuję. Publikuję mało i na dodatek raczej ubogich tekstów. Ale nie przepraszam ani nie biję się w pierś. Wiem, że mi wybaczycie. Tym bardziej, że mam dla was niespodziankę – Dump-Off`y są do wzięcia!

Dump-off to samochodowy pochłaniacz wilgoci, tak przydatny w zimą, który dzięki swojej przystępnej cenie oraz ofercie 2 + 1 gratis ma szansę na dobre wyprzeć z naszych samochodów podkładane pod gumowe dywaniki gazety czy rozsypywany żwirek dla kota.

Nie ma jednak sensu, żebym rozpisywał się o tym produkcie, bo wszelkie przydatne informacje znajdują się na podlinkowanej przed chwilą allegrowej aukcji.

Czy Dump-Off sprawdza się w codziennym użytkowaniu i czy po prostu warto go używać? Ci, którzy się nad tym zastanawiają niech zobaczą wyniki zakończonej 29 grudnia o 22:37 aukcji:

Dostępne 359 z 600 wystawionych pochłaniaczy oznacza, że allegrowicze na jednej tylko aukcji kupili prawie 250 sztuk Dump-Off. Zaufali więc Marse Polska i sami postanowili przetestować oferowany produkt.

 

Przetestować będziecie go mogli także i wy. I to za darmo, ponieważ Marse Polska ufundowało pięć zestawów, w skład których wchodzą po dwa pochłaniacze! Oznacza to, że pięciu z was otrzyma wkrótce po dwa Dump-Off`y, z których pierwszy będziecie mogli sprawdzić we własnym aucie a drugi będziecie mogli dać komuś bliskiemu, aby zobaczyć, czy u niego uda się osiągnąć rezultat równie dobry co u was.

 

Tyle, że jest mały problem – nigdy nie robiłem u siebie żadnego konkursu z nagrodami i nie wiem jeszcze na jakiej zasadzie miałbym wybrać pięciu szczęśliwców. Myślę, że losowanie odpada, bo zawsze może znaleźć się ktoś, kto nie uwierzy, że takowe miało w ogóle miejsce i że „zwycięzcy” nie byli podstawieni od samego początku.

Mam więc dla was pierwsze zadanie – piszcie w komentarzach jak chcielibyście rozstrzygnąć konkurs – czy może ma to być jednak losowanie, czy może nagrodzone powinny być jakieś najlepsze komentarze itd.

Pamiętajcie, że już za kilka dni nowy rok, a wraz z nowym rokiem będzie wybór kolejnego Rodzyna Of The Year! Pomyślałem, że dobrą opcją byłoby rozdanie tych pięciu zestawów osobom, które np. najlepiej uzasadnią oddany na danego kandydata głos. Ale może zrobimy tak, że zwycięzcami zostaną osoby, które np. po prostu najlepiej uzasadnią dlaczego akurat to one powinny wygrać.

Wszystko więc w waszych rękach! Piszcie w komentarzach propozycje odnośnie konkursu, ja wybiorę najlepszą lub najczęściej się pojawiającą i w poniedziałek – wraz z rozpoczęciem głosowania na Rodzyna Roku oficjalnie rozpoczniemy pierwszy w historii konkurs z nagrodami!