Ale ten czas zapierdziela!!!

Tak niedawno pisałemWiem, że znowu z powodu braku wolnego czasu was zaniedbuję (…) mam dla was niespodziankę – DumpOff`y są do wzięcia!” a teraz patrzę i okazuje się, że to „niedawno” oznacza jedenaście miesięcy temu.

Co nie zmienia jednak faktu, że – co widać w tytule: DumpOff`y są ponownie do wzięcia!

Wspominane jedenaście miesięcy temu za bardzo nie wiedziałem jak rozstrzygnąć pierwszy w historii konkurs, ale wszystko – także i przy następnych konkursach – poszło gładko i uważam, że nikt nie będzie się czuł poszkodowany jeśli i teraz ogłoszę znaną już formułę, którą publikowałem m.in. tutaj:

(…) będzie dobrze gdy każdy chętny po prostu zamieści pod konkursowym wpisem dowolny komentarz i to właśnie wśród tych osób zostaną wylosowani szczęśliwcy.

 

No dobra, a ile diatomitowych pochłaniaczy, o których można poczytać na allegro jest do wygrania? Sponsor – firma Marse Polska, zafundował tym razem trzy zestawy po dwie sztuki więc już wkrótce troje z was będzie się mogło cieszyć z wygranej pary tak przydatnych zimą Dumpoffów.

Co trzeba zrobić? Wiadomo: Panie i Panowie – komentujemy.

Ostateczny termin, do którego będą zliczane konkursowe komentarze to przyszła środa (30.11.2011) do godz. 23:59:59. Losowanie na random.org i ogłoszenie wyników w czwartek (01.12.2011).