Gdyby Hanka Mostowiak używała DumpOff’a … pewnie zobaczyłaby te pudła … ehhhh

Styx1 – pewnie uśmiechnąłeś się sam do siebie gdy przeczytałeś to powyższe zdanie. Pewnie uśmiechnąłeś się tak samo jak uśmiechnął się właściciel firmy Marse Polska, który kilka dni temu przeglądał komentarze do konkursowego wpisu, bo sam do mnie napisał maila z informacją, że na ochotnika dokłada czwarty zestaw dwóch osuszaczy pod warunkiem, że pójdą one Styx do Ciebie.

Więc idą!

Twoje trzy komentarze (zwycięski o numerze 69 oraz późniejsze: 123 i 124, które i tak zostałyby wykluczone) nie brały więc udziału w losowaniu, tak samo jak nie brał w nim udziału napisany przeze mnie komentarz nr 10 a także zdublowane komentarze Sportifa (nr 87) i Lanciasta (nr 19). Te numery nie pojawiły się na szczęście w losowaniu i nie musiałem go powtarzać.

 

Jak widać, wygrały komentarze numer:
#72 – napisany przez Mav
#26 – napisany przez Wojciechr
#53 – napisany przez Allesandro

GRATULUJĘ!

 

Za chwilę napiszę do czwórki szczęśliwców maile na adresy, które zostały podane podczas pisania komentarza i uzgodnimy adresy do wysyłki.

Co mogę napisać tym, którzy nie wygrali? Cóż… przy ponad stu komentarzach szanse na to, że trafiony zostanie akurat Twój wynoszą mniej niż 1%. Zapraszam do kolejnych konkursów, które mam nadzieję, że obok Rodzynów of the Week na stałe wpiszą się w tego loga.