„W końcu” – pomyślałem ostatnio i to nie tylko dlatego, że mogłem się już was zapytać o wasze zasady bezpiecznej jazdy. Pomyślałem tak także dlatego, że w końcu mogę rozpocząć obiecany dawno temu konkurs!

I to konkurs z konkretną nagrodą, bo do jednego szczęśliwca wkrótce trafi zestaw dwóch mierników grubości lakieru: AT600 oraz AT500, o których można poczytać m.in. na allegrowej aukcji, którą wystawił producent, a przy okazji sponsor – firma Marse Polska:

Nie było tu wcześniej konkursu z bardziej pasującą do profilu bloga nagrodą! W końcu co innego jak nie profesjonalny miernik grubości lakieru pomoże w wykryciu 100% „bezwypadkowej” igiełki? Konkretna wiedza zdobyta m.in. po lekturze wcześniejszych wpisów, umiejętność zauważenia ciut innych odcieni lakieru, zdjęty z lodówki magnes czy pukanie palcem w blachę w nadziei wykrycia szpachlowanych miejsc? Jasne, czemu nie! Nikomu niczego nie zabraniam… ale wiem, że z dzisiejszym zestawem wykrywanie mogących budzić grozę mega igiełek będzie o wiele prostsze i przyjemniejsze.

 

Jak spróbować szczęścia i wziąć udział w konkursie?

Z tym zawsze był (że tak powiem) problem. Ale myślę, że wspólnie już wcześniej uzgodniliśmy, że będzie dobrze gdy każdy chętny po prostu zamieści pod konkursowym wpisem dowolny komentarz i to właśnie wśród tych osób zostanie (na random.org) wylosowany jeden szczęśliwiec.

Metoda ta sprawdziła się podczas wcześniejszych losowań emisji ogłoszeń na serwisie motookazja.pl czy pochłaniaczy Dump-off i nie widzę powodu, dla którego nie mielibyśmy jej powtórzyć. Dla was jest prosta i co myślę też ważne – darmowa a dla mnie jest szybka w losowaniu i ogłoszeniu zwycięzcy. Jasne, że mógłbym zażądać od was pisania kreatywnych listów, wierszy, rymowanek czy esejów jakiś, ale… czy ja będę miał czas aby je wszystkie przeczytać i obiektywnie ocenić?

 

Panie i Panowie – komentujemy.
Ostateczny termin, do którego będą zliczane konkursowe komentarze to przyszły poniedziałek (18.07.2011) do godz. 23:59:59. Ogłoszenie wyników w środę (dwudziestego).