No i tyle! Wiem, że poślizg z ogłoszeniem wyników mam niekiepski, ale w końcu się udało i mam już wyniki ogłoszonego prawie dwa tygodnie temu konkursu z motookazją!

Aha, zanim ogłoszę szczęśliwców to muszę napisać kilka słów o zamieszaniu, które w komentarzach do konkursowego wpisu wprowadził niejaki obywatel Blogomotive.

Jakiś czas temu wygrał on u mnie dwa Dump-Off`y, które wykazały się ponoć niezwykłą skutecznością i w związku z tym nie chciał on już odbierać wam szansy na inne wygrane.

I w swej wielkoduszności i skromności, której mu przecież nie brakuje postanowił napisać, że tym razem nie chce brać udziału w konkursie. Tyle, że pierdoła zamiast przekazać mi to choćby na roboczego maila to napisał to w komentarzu do konkursowego wpisu, w których to przecież mieli się wpisywać chętni do nagrody :/

Potem posypały się kolejne komentarze z tajemnymi kodami typu „Wyk4su7-k()mc14”, które przydać się tu mogły tak samo jak zimówki w Afryce i koniec końców jego zbędne komentarze, których kolejne numery to: 19, 31 oraz 36 nie brały udziału w losowaniu. Ale dobra, Blogo obiecał, że da mi się przejechać jakimś nowiuśkim BMW więc mu ten wyskok wybaczę. I nawet przestanę go od dnia przejażdżki nazywać pierdołą, a jak trzeba będzie to i oficjalne sprostowanie z przeprosinami wystosuję.

 

DOBRA! Czas na wyniki!

W związku z powyższym losowaniem obiecane, darmowe emisje ogłoszeń lecą do osób, które zostawiły komentarze numer:

- #55 – cezzar (14.02.2011, o godz. 10:36)
- #12 – jaro (06.02.2011, o godz. 11:07)
- #54 – mc211 (13.02.2011, o godz. 14:36)
- #48 – herbatnik (10.02.2011, o godz. 19:22)
- #41 – micccal (09.02.2011, o godz. 00:23)

GRATULUJĘ !!!
Zaraz napiszę do zwycięzców maile i uzgodnimy adresy do wysyłki.

A tym, którym się nie powiodło? Niestety. Losowanie odbywało się pośród 57 (-3 nie biorących udziału, które zostałyby odrzucone, gdyby ich numery zostałyby wylosowane) komentarzy więc szansa na zostanie jednym z pięciu zwycięzców była co prawda nieco większa niż podczas pierwszego konkursu, ale i tak nie była niestety zbyt duża…

Nie martwcie się jednak, może wkrótce uda się zorganizować kolejny konkurs. Bądźcie cierpliwi!