Nikt mnie tu o nic nie prosił. Żadnej przysługi czy favor`a – jakby to określili w Anglii czy Irlandii. Trafiłem ostatnio na pewien filmik i uznałem, że jest… po prostu świetny…

- prosty, bez polotu – ktoś może inny jeszcze powie – takie coś już było itd.

ale czy to ważne? Moim właśnie zdaniem prostota wykonania daje tu świetny klimat i prezentuje to, o co twórcom chodziło.

W wakacje zrodził nam się w głowach pomysł, aby zrealizować film przedstawiający grę na najnowszym Focusie. Ideą było nagranie dźwięków pochodzących z Focusa, zmiksowanie ich w utwór muzyczny oraz późniejsze nakręcenie video. – napisał Michał z automotiveblog.pl. Idea była prosta, wykonanie (może się wydawać, że) też, ale efekt jak dla mnie jest po prostu świetny.

Znajomi mogą mi oczywiście zarzucić, że faworyzuję takie klimaty, bo jako fan postaci takich jak Beardyman czy Nathan ‘Flutebox’ Lee zawsze będę chwalił cokolwiek co ma jakiś związek z beatbox`em i właściwie to mogą oni mieć po części rację.

Bo sami chyba nawet przyznacie, że skoro za rewelacyjny uważam np. poniższy materiał, który świetnie pokazuje kunszt wspominanych przed chwilą chłopaków:

to jak może mi się nie podobać Projekt Wszystko Gra?
A co wy o nim sądzicie?