No i po sprawie! Rodzyn Of The Year 2010 został przez was tydzień temu wybrany i czas iść dalej.

Dziś więc pierwsze auto w nowym roku. I coś czuję, że będzie to poważny kandydat do tytułu Rodzyn Roku 2011!

Tytuł ”Rodzyn Of The Week” w 3 tygodniu 2011 roku otrzymuje Rolls-Royce Replika:

Pierwsze trzy zdjęcia są jeszcze „jak Cię mogę”, ale kolejne trzy z wyraźnie widoczną linią boczną BMW e32 prezentują się już zdecydowanie mniej okazale! A o takich detalach jak gustowne naklejki na felgach czy na kierownicy nie ma nawet co wspominać.

Hmmm… Rolls-Royce Ghost, tak? I to ma być jego replika? Hmmm…

Na zdjęciach producenta

Ghost prezentuje się nieco inaczej, ale kimże ja jestem, żeby oceniać podobieństwo omawianej dziś serii 7 do zaprezentowanego na Frankfurt Motor Show 2009 Rolls-Royce`a . Ważne, że sprzedawca posiada wieloletnie doświadczenie w renowacji i wykonywaniu replik, dzięki czemu końcowa cena za auto – szczególnie w porównaniu z oryginalnym Ghostem – wydaje się być powiedzmy, że atrakcyjna.

A jeśli kogoś nie stać na wyłożenie ponad dwustu tysięcy zł na prezentowaną dziś replikę to zawsze może ją wynająć np. na ślub córki, syna czy nawet i własny. Ba, sąsiad też pewnie nie pogardziłby takim autem i chętnie w nim pod kościołem by się w dniu ślubu pokazał! I to nawet pomimo świadomości, że za sporo mniejsze kwoty można wynająć np. Lincoln`a Town Car czy RR Silver Shadow II!

Cóż… Polak potrafi robić repliki…
Potrafi także sprytnie podstawić psa do fotografii, tak, aby przesłonić fabryczny otwór w zderzaku, przez który powinna wystawać podwójna końcówka rury wydechowej.

Już tak nawet myślałem, że może warto by zlecić tej firmie stworzenie dla mnie repliki Audi RS4 B5? A bazą wyjściową byłby np. Golf III Variant:

Jak się wam wydaje – Dałoby radę?

 

Ps. Linka do dzisiejszego auta podesłał mi Michał Jaworski. Dzięki!