Właściciel przebywa w USA i miałem z nim utrudniony kontakt. Zanim by Pan ten samochód kupił to na pewno byłby Pan poinformowany o jego stłuczce. – przeczytał w mailu Kris, który dzień wcześniej wysłał pytanie do sprzedawcy bezwypadkowego rzekomo BMW E65. Ale co ciekawe:

Kilka dni temu była informacja w ogłoszeniu o tym, że auto jest bezwypadkowe, gdyż mieliśmy ograniczony kontakt z właścicielem tego auta. Po otrzymaniu e-maila od właściciela została ta informacja zmieniona to odpowiedź, którą na maila otrzymałem ja!

Dziwne, że ogłoszenie było w sieci od prawie już dwóch tygodni a zmiana nastąpiła akurat po kilkunastu godzinach od chwili ukazania się wątku na bez-wypadkowe.net, ale już dobra…

Jednostkowy przypadek uczciwego ASO, które przypadkiem dało się omamić wrednemu właścicielowi, co w USA przebywał czy kolejny przykład na to, że „Polak potrafi”?

Tytuł „Rodzyn Of The Week” w 1 tygodniu 2012 roku otrzymuje VW Tiguan:

W polskich realiach niestety to drugie, bo oto przed wami VW Tiguan, który przez sprzedawcę (ASO Volkswagena) został zaliczony do programu „Volkswagen Select” i szumnie nazwany bezwypadkowym, a który…

jasne… a czego po aucie sprowadzonym z USA można się spodziewać:

- eee tam, powiecie – bywało gorzej i chwalili! No i dobra, można uznać, że prawdziwej tragedii tu nie ma, tym bardziej, że nie raz widziało się o wiele gorzej wyglądające auta, ale z drugiej strony – czy klient zainteresowany zakupem rocznego auta zaliczonego do z tego co pamiętam prestiżowej z założenia grupy „Volkswagen Select” nie zasługuje aby opis w ogłoszeniu był zgodny z prawdą? Czy fakt, że ktoś chce kupić (ponownie) z założenia dobrego źródła używane i bezwypadkowe według zapewnień sprzedawcy auto nie ma już żadnego znaczenia?

No tak… pamiętajmy jednak, że bezwypadkowość niejedno w Polsce ma imię i tak naprawdę może się okazać, że dzisiejszy bohater może pełnoprawnie nosić „bezwypadkowy” przymiotnik.

A do ASO VW maila z pytaniem nie wysłałem. Nie miałem jakoś ochoty czytać o może tym razem dla odmiany koleżance, która przebywa w USA i z którą był przypadkiem utrudniony kontakt…

 

Ps. Linka ponownie podesłał mi Kris75. Dzięki!