Mosfet – zapoczątkowałeś nowy ruch. Dzięki skromnemu komentarzowi do Car`a #52 zapoczątkowałeś wybory Rodzyna Roku. I możesz być z siebie dumny, a co!

No to zaczynamy. Przejrzałem na szybko wszystkie Rodzyny z właśnie kończącego się roku i wybrałem dziesięć najbardziej soczystych, które będą miały możliwość bić się o mało zaszczytny tytuł „Rodzyn Of The Year”.

Oto kandydaci, którzy przeszli pierwszy etap selekcji:
Week #06 – Stilo:

Week #11 – Golf:

Week #14 – Civic:

Week #15 – Civic:

Week #22 – 156`ka:

Week #23 – CRX:

Week #30 – Passat:

Week #39 – 206`ka:

Week #40 – 206`ka:

Week #46 – S Class:

Jeśli jesteś stałym, bystrym i pamiętliwym czytelnikiem (/czytelniczką – żeby nie było, że dyskryminuję piękniejszą płeć) pewnie już się zastanawiasz, gdzie podziało się pewne bezwypadkowe auto rodem z Monachium, bo kto jak kto, ale ono definitywnie powinno przejść pierwszy etap selekcji!

I masz rację, owo bezwypadkowe auto rodem z Monachium przeszło pierwszy etap, ale nie znalazło się na liście, bo dostanie ono specjalne wyróżnienie. Ale wszystko w swoim czasie.

Wiem, że Rodzyn Rodzynowi nierówny, bo jeden to typowy „100% bezwypadek” po przejściach, a inny pochodzi z bajki „Co autor miał na myśli?”, ale przecież właśnie o różnorodność w tym wszystkim chodzi. Poklikajcie więc na powyższe zdjęcia, przypomnijcie sobie poszczególne auta i zadecydujcie:

 

Ps. Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł na logo, puchar, dyplom itp. który można by przyznać zwycięzcy to daj znać. Obojętnie czy w komentarzu do tego wpisu czy na roboczego maila, którego znajdziesz tutaj. Jestem otwarty na wasze propozycje. Słowny opis pomysłu, pierwszy szkic czy może nawet i gotowy projekt – wszystko jest w waszych rękach.